facebook

Okna sterowane elektrycznie

Sterowania elektryczne
w systemie VELUX INTEGRA®

W sypialni, łazience czy na korytarzu, możesz podnieść komfort użytkowania okien montując silnik elektryczny KMG. Przygotuj swoje okno VELUX z górnym otwieraniem do montażu sterowań elektrycznych. Wystarczy, że podczas montażu doprowadzisz przewód, a okno będzie gotowe na łatwą zmianę w dowolnym momencie.

Sterowanie elektryczne
VELUX to:

  • Łatwy montaż sterowania w fabrycznie przygotowanych oknach VELUX z górnym otwieraniem
  • Cicho działający silnik, niewidoczny po zamknięciu okna
  • Czujnik deszczu w standardzie
  • Małe zużycie energii w trybie czuwania
  • Dwukierunkowa komunikacja radiowa io-homecontrol®
  • Dotykowy panel sterowania z intuicyjnym sterowaniem opartym na ikonach
  • 9 fabrycznie zainstalowanych programów użytkowych

Okna sterowane elektrycznie

Okna do poddaszy INTEGRA® są fabrycznie wyposażone w elektryczny system sterowania, w którego skład wchodzą: sterownik wielofunkcyjny, silnik do otwierania okna, czujnik deszczu i uniwersalny pilot zdalnego sterowania. Okna VELUX INTEGRA® dostępne są w dwóch standardach wykończenia: GGL INTEGRA® – wykonane z drewna sosnowego, trzykrotnie impregnowanego i lakierowanego, oraz GGU INTEGRA® – wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrywanego ciśnieniowo poliuretanem. Te drugie są szczególnie rekomendowane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, jak kuchnie lub łazienki, a także do nowoczesnych aranżacji. Okna elektryczne wyposażone są w szybę bezpieczną energooszczędną z powłoką

łatwozmywalną, która w przypadku stłuczenia nie rozsypie się na drobne kawałki, ale pozostanie w ramie okna.

Okna elektryczne INTEGRA® montuje się tak samo jak wszystkie okna do poddaszy VELUX. Nie jest wymagana fachowa pomoc elektryka. System programuje się automatycznie, wprowadzając w ciągu kilku minut do pamięci pilota wszystkie zainstalowane okna i inne podłączone do niego akcesoria elektryczne, jak rolety, żaluzje lub markizy. Z zalet okien INTEGRA® mogą również korzystać użytkownicy standardowych okien VELUX, na których można zainstalować elektryczne zestawy adaptacyjne KMX 100 lub KMX 200.