facebook

Tworzymy nowy wymiar komfortu

Dzięki naszej Grupie Inteligentny Dom pojawiła się szansa na lepsze, wygodniejsze, a przede wszystkim bezpieczniejsze życie dla milionów ludzi. Światowi liderzy w produkcji urządzeń domowych zwarli tu swoje szyki, po to, aby każdego dnia dzielić się swoim największym marzeniem – urzeczywistnieniem idei połączonych, inteligentnych rozwiązań domowych.

SYSTEM ZARZĄDZANIA INTELIGENTNYM DOMEM

Somfy to światowy lider branży automatyki i napędów do bram, rolet, żaluzji, markiz oraz rozwiązań do domów inteligentnych. Firma powstała w 1960 r. w Clues we Francji, obecnie produkty Somfy dostępne są w 60 krajach na świecie.

Somfy nieustannie opracowuje nowe technologie, aby dostarczyć swoim klientom intuicyjne i proste w użyciu urządzenia, które przyczynią się do podniesienia komfortu, oszczędności energii oraz bezpieczeństa.

Więcej o somfy

OKNA, MARKIZY I ROLETY DACHOWE

Od ponad 75 lat Grupa VELUX tworzy lepsze warunki do życia dla ludzi na całym świecie, dostarczając więcej światła dziennego i świeżego powietrza przez dach.
Oferta VELUX obejmuje okna do poddaszy oraz system doświetleń modułowych, żaluzje rolety dekoracyjne, różnego rodzaju osłony przeciwsłoneczne, rolety zewnętrzne oraz systemy i rozwiązania stosowane w inteligentnych domach. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy i zrównoważony klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Więcej o Velux

Klimatyzacja hitachi dla domu i firmy

Marka Hitachi to światowy lider w zakresie produkcji rozwiązań z zakresu klimatyzacji i ogrzewania. Od 60 lat dostarczamy wysokiej jakości, wydajne i niezawodne rozwiązania klimatyzacyjne do budynków mieszkalnych, dla sektora handlu i usług oraz przemysłu.

Nasze produkty łączą w sobie zaawansowaną technologię i wysoką wydajność. 5 zakładów produkcyjnych dostarcza elementy systemów HVAC na rynek europejski – w tym fabryka z centrum badawczym w Hiszpanii. Produkujemy 4,5 miliona klimatyzatorów rocznie.

Więcej o Hitachi

INTELIGENTNY SYSTEM OŚWIETLENIA

Od ponad 125 lat firma Philips Lighting zajmuje się oświetleniem domów i miast.
Przez ten czas nasze domy, życie i świat przeszły nieprwdopodobną ewolucję. Dzisiaj do dyspozycji mamy rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby współczesnego człowieka: zarówno te estetyczne jak i praktyczne. Wypracowane wzornictwo w połączeniu z innowacyjną technologią sprawia, że trudno jest myśleć o świetle wyłącznie w kategoriach ON / OFF.
Światło wpływa nie tylko na otaczającą nas przestrzeń, ale przede wszystkim na nasze samopoczucie.

Więcej o Philips